o mnie

czwartek, 27 maja 2010
...z Gali, na którą Was zapraszałam.

O spotkaniu można poczytać na stronie Magazynu Kobiet Przedsiębiorczych ONA


niedziela, 07 grudnia 2008
Jest!!!
Przedstawiam Wam moi drodzy moją nową galerię. Stronę czytelną, jasną i przejrzystą.Z pełnymi danymi do konkretnych pozycji, z listą zdjęć z różnej perspektywy.
www.agaradziejewska.pl

Ciekawa jestem Waszych opinii, będę więc za każdą niezwykle wdzięczna.


niedziela, 09 marca 2008

No cóż...zostałam ustrzelona i ja. I teraz marny mój los. Niby kiedyś scrapowałam, ale teraz....Nie wypada się jednak wymigiwać. Cała zabawa polega na tym, aby 1. podać linka do bloga osoby która nas ustrzeliła, 2. zacytować na swoim blogu zasady zabawy, 3. wpisać 6 nieważnych, śmiesznych rzeczy na swój temat, 4. "strzelić" do następnych 6 osób 5. uprzedzić wybrane osoby zamieszczając komentarz na ich blogu Ustrzeliła mnie Filka A ja się narażę (chociaż nie wiem komu ;p) i nie podam dalej ;>, bo gdzie nie wejdę tam już wszyscy ustrzeleni.

A teraz lista ogólna "o mnie"

1) Czołg może koło mnie przejechać a mi nawet powieka nie drgnie, taki mam twardy sen. Kiedyś dzwoniono do mnie 17 razy pod rząd a ja dalej smacznie spałam.

2) Sprzątam dłużej niż robię bałagan i w sumie bałagan lubie;p, bo zawsze się w nim odnajdę.

3) Straciłam rachubę czasu, nie liczę już godzin i lat i nie pytajcie mnie jaki mamy dziś dzień tygodnia. Ostatnio do pracy poszłam w sobote, chociaż w soboty nigdy nie pracuję ;)

4) Jestem uzależniona od netu i ludzi. To już choroba, bo cieszę się kiedy za oknem pada deszcz, nie muszę szukać wymówek.

5) Nie umiem robić zakupów, nawet lista mi nie pomaga. Zawsze kupie nie to co trzeba.

6) Wstyd się przyznać, ale zapominam nawet o własnych urodzinach, nie mówiąc już o przyjacielskich. Stąd o razu przepraszam wszystkich, którym życzeń nie składam, to nie jest dowodem braku pamięci o tym, że istniejecie i jesteście dla mnie ważni!!!

ufff jakoś dobrnęłam do końca. Po raz kolejny jednak okazało się, że najtrudniej jest zacząć. Szczerze przyznam, że w tej chwili mogłabym dobić do co najmniej 20-tego punktu ;).

niedziela, 24 lutego 2008
Uf...w końcu się udało! Sporo mnie to kosztuje, ale co tam. Zaszywam się w Krakowie na kilka dni. Życzcie mi wiosennej pogody i udanej zabawy :)
niedziela, 11 lutego 2007
Kamyk, szkło, nożyczki, papier - to rzeczy, które otaczają mnie na codzień. Pozwalają mi zamienić szarą codzienność w pełną fascynacji przygodę. Poddaję się temu, co sugeruje mi faktura przedmiotu, kolor, wielkość i kształt i w tych magicznych chwilach spędzam każdą swoją wolną chwilę.

Wszystko, co zobaczysz w mojej galerii jest wykonane z największą starannością i dokładnością. Każda para kolczyków, każdy wisior czy bransoleta, album z okazji ślubu czy kartka urodzinowa, jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

To co robie powstaje z myślą nie tylko o mnie. Więszkość biżuteryjnego szaleństwa jest tworzona dla konkretnych osób, które znam mniej lub bardziej. Inspiracją dla mnie jest czyjeś życie, cecha charakteru, zamiłowania, życie codzienne, otaczające kolory itp. Cżesto też ozdwierciedla się w nich mój dobry lub zły nastrój.

Jak się w tym spełniam? To pozostawiam Waszej ocenie.

Możesz do mnie napisać na ateliera@wp.pl

Zdjęcia, opisy i projekty są mojego autorstwa
i objęte są prawami autorskimi.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie
całości lub części jest ich naruszeniem
  Sponsorzy bloga
  Reklama na blogach
  Blogvertising.pl